מדרסים אורטופדיים - אילן המרכז לאורטופדיה
 
 
 
 
 
4.5
18 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7829844
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פתרון לכאבים נפוצים באמצעות מדרסים

 
המדרסים שישנו לכם את החיים
יש הרבה בעיות שיכולות להרוס לנו את שגרת היום ובניהם לאו דווקא בעיות מסכנות חיים אלא פשוט בעיות שפוגעות לנו באיכות החיים, גורמות לכאבים עזים ולאי נוחות. בעיות בכפות הרגליים ובברכיים יכולות לקרות לכל אחד גם בגילאים צעירים ובוודאי ככל שאנו מתבגרים ונעשים פגיעים יותר. בעיות כמו פלטפוס, קשת גבוהה, בעיות של זרימת דם וכאבי מפרקים יכולים כולם להיפתר באמצעות מדרסים שמותאמים אישית. המדרסים פועלים בצורה פשוטה מאוד והתוצאות שלהם מושגות באופן מיידי.
 
כאבים ברגליים, בגב או בברך?
מדרסים מותאמים יוכלו לעזור - פנו אלינו ונשמח לייעץ
אילן המרכז לאורטופדיה 072-3250953
 

כיצד נוכל לטפל בכאבים

 
  • יש הרבה בעיות שיכולות להיגרם לכף הרגל ובעיקר מבנה בעייתי שלה. מקרים כמו קשת גבוהה או כף רגל שטוחה יכולים לא רק לגרום לאי נוחות בתוך הנעל אלא לכאבים עזים. יצרניות הנעליים מייצרות אותם לפי כף רגל ממוצעת וגם אם היו מתחשבות באלו שסובלים מאותן בעיות, לא היה ניתן להתאים אותם לכולם כיוון שיש כאלו עם בעיות יותר חמורות או פחות חמורות. בעזרת מדרס שיוכנס לתוך הנעל ניתן לדרוך ללא כאבים.

  • מדרסים מתאימים לכאבים גם באזורי הברכיים ובקרסוליים ולא רק בכף הרגל עצמה. בזמן הדריכה יש לחץ רב שמופעל על הרגל במידה ופיזור הלחץ לא מתבצע בצורה נכונה, בגלל בעיה מסוימת בכף הרגל או בגלל מפרקים חלשים. המדרסים יחלקו את הלחץ בצורה טובה יותר והכאבים יופחתו או ייעלמו.

 
כאבים ברגל
 
  • מדרסים עוזרים גם לספורטאים וגם לאנשים בגיל צעיר. הם מתאימים לריצה, להליכה ולכל פעילות גופנית מאומצת. כך ניתן למנוע את הכאבים בעתיד ולא רק להילחם בהם כשהם כבר מופיעים. ספורטאים ואתלטים משתמשים במדרסים מיוחדים שיכולים לעשות את ההבדל בין קריירה ארוכה שנמשכת לזמן רב לבין אתלט או ספורטאי שסובלים מפציעות ומבעיות רבות בכף הרגל.

  • אנו מכירים את המדרסים בעיקר מבעיות שיש במבנה כף הרגל או מהעומסים שמופעלים על המפרקים אך המדרסים יכולים לשפר גם את זרימת הדם. בכך שזרימת הדם משתפרת אפשר להימנע מלחצים בכף הרגל ואפשר ללכת או לרוץ לאורך זמן ממושך יותר. יש אנשים שאפילו נעילת נעל יכולה להיות כואבת ולהיות כרוכה באי נוחות רבה והמדרסים יחלקו את זרימת הדם בצורה טובה הרבה יותר.

 

מדרסים אצל מומחים בלבד

 
אם אתם רוצים לשכוח את הבעיות וליהנות משגרת חיים נטולת כאבים מדרסים לבדם לא יספיקו אלא התאמה נכונה שלהם. מדרסים שאינם מותאמים בצורה המדויקת ביותר יכולים להשיג תוצאה הפוכה ואף להחמיר את המצב שלכם ולגרום לכאבים עזים יותר. המדרסים צריכים להיות מותאמים לצורת הרגל ולסוג הבעיה ורק מומחה למדרסים יוכל להתאים אותם לפי השיטות הכי עדכניות שיש. כמו כל תחום בעולם גם המדרסים הולכים ומתקדמים עם השנים וכיום יש טכנולוגיות שמסוגלות לבצע התאמה בדיוק מירבי כך שבעיות רגליים יהיו שייכות לעבר.