מדרסים אורטופדיים - אילן המרכז לאורטופדיה
 
 
 
 
 
4.5
18 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7829844
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נעלי עקב אורטופדיות

 

נעלי עקב יכולות להיות חלומה של כל אישה וגם סיוטה של כל אישה. במקרים מסוימים נעילה ממושכת של נעלי עקב גורמת להיווצרותם של כאבי גב אינטנסיביים, שיכולים להיפתר בקלות על ידי נעילת הנעליים המתאימות. אל דאגה! הפתרון כבר קיים – נעלי עקב אורטופדיות הן לא המצאה דמיונית אלא מציאות של ממש.
 

נעלי עקב עשויות לגרום לכאבי גב

 

כל אישה שנועלת בפעם הראשונה בחייה נעלי עקב, שואלת את עצמה איך אפשר ללכת על הדבר הזה. הרי העיקרון הבסיסי של נעלי עקב הוא הליכה מדויקת שבה דורכים עקב לצד אגודל בתבנית הליכה מסודרת וקבועה. אם האישה לא צועדת על נעלי העקב שלה בצורה שלמה ומדויקת, פעמים רבות עשויים להיווצר כאבי גב, כאבים בכפות רגליים, מפרקים ועצמות. הפיזור של הלחץ הנגרם כתוצאה מהנחת הגוף על העקב הקטן לפעמים אינו שווה, וגורם לחוסר יציבות בפיזור המשקל, וכך בהעמסת יתר על המערכות השונות של הגוף.

 

האם נעלי עקב יכולות להיות אורטופדיות?

 
הכול תלוי בגורם הכאב. פעמים רבות ההליכה עצמה אינה נכונה, ויש צורך להתאים את הנעל לסוג ההולך. פעמים אחרות, מדובר בכף רגל בעלת מאפיינים ייחודיים הדורשים תשומת לב פרטנית בעת הכנת הנעל כך שתתאים בצורה מלאה למבנה כף הרגל ותספק תמיכה מלאה בכל צעד וצעד. פעמים אחרות מדובר באופי עבודה אינטנסיבי שבו נדרשת עמידה או הליכה מרובה על נעלי עקב, מה שיגרור בצורה כמעט ודאית כאבים שונים בכל הגוף. מה שבטוח הוא שכמעט לכל גורם של כאבי גב ניתן למצוא את הפתרון ההולם, גם אם מדובר בנעלי עקב.
 

מה מאפיין נעלי עקב אורטופדיות?

 
 
נעלי עקב אורטופדיות
 
 
 
נעלי עקב אורטופדיות תהיינה בדרך כלל מותאמות אישית לכפות רגליה של הנועלת, בין אם באמצעות מדרס בהתאמה אישית, ובין אם באמצעות רפידה מותאמת. בנוסף, נעליים אורטופדיות מתאימות יהיו בעלות עקב שטוח ונמוך יותר מנעלי עקב רגילות, מה שמספק תמיכה נוספת בכל צעד ופיזור שווה ונעים יותר של הלחץ המופעל על הגוף בעת ההליכה.

צרו קשר עוד היום בטלפון 073-7829844 כדי להיפטר מכאבי הגב שלכם אחת ולתמיד!