מדרסים אורטופדיים - אילן המרכז לאורטופדיה
 
 
 
 
 
4.5
18 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7829844
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נעליים אורטופדיות לכאבי גב

 

הפחתת הכאב באמצעות נעליים אורטופדיות

 
כאבי גב, כפות רגליים ומפרקים הם לא עניין זר כל כך במציאות של ימינו. לפעמים היופי בא על חשבון הנוחות, ולפעמים פשוט חוסר המודעות להליכה הנכונה ולגורמים השונים של הכאב גורמים להצטברות רצינית של לחצים ועומסים על הגוף. כאבי גב הם לא דבר שצריך להשלים אתו – ניתן פשוט להתאים את הנעל המתאימה להולך או להולכת ולהגיד ביי ביי לכאבים.
 

לכל כף רגל מבנה ייחודי

 
אחד מהגורמים להיווצרותם של כאבים בעקבות הליכה, עמידה או עיסוק בפעילות ספורטיבית הוא חוסר ההתאמה של סוליית הנעל למבנה כף הרגל. לכל אחד ואחת יש מבנה שונה של כף רגל – חלק שטוחות, חלק בעלות קשת גבוהה, וחלקן בעלות מאפיינים ייחודיים משלהן. על ידי התאמת הסוליה או הרפידה לכף רגלו או רגלה של הדורך או הדורכת, ניתן להפחית בצורה משמעותית את כאבי הגב ולהיפטר מלחצים ועומסים על מערכות הגוף השונות.
 
 
נעליים אורטופדיות לכאבי גב
 
 
 

נעליים לא מתאימות גורמות לכאבי גב

 
לכל פעילות שאנו מבצעים יש אופי משלה. ריצה שונה מאוד מהליכה, ועמידה ממושכת שונה מאוד מהשניים הקודמים. אם אתם עוסקים בפעילות אינטנסיבית בעלת אופי ייחודי, ישנה חשיבות מכרעת להתאמת הנעליים שלכם לאופי העבודה. אם הנעליים שאתם נועלים לא מתאימות לכף רגלכם או לאופי הפעילות שאותה אתם מבצעים, אתם מאפשרים ללחצים ועומסים מיותרים לחדור אל גופכם, להצטבר בו ולגרור דלקות וכאבים מתמשכים.
 
 
 
 

הפחתת הכאב באמצעות נעליים אורטופדיות לכאבי גב

 
גם בעומסים הכבדים ביותר, ניתן לעזור לגוף על ידי בלימת העומסים השונים המופעלים עליו, והכול מתחיל מהרגליים ומהנעליים שאתם נועלים. נעליים אורטופדיות לכאבי גב מסייעות בצורה משמעותית וניכרת בהפחתה של כאבים שונים הנגרמים כתוצאה מהליכה, ריצה או עמידה, כבר מהפעם הראשונה שנועלים אותן.

אצלנו באילן המרכז לאורטופדיה תוכלו למצוא נעליים נוחות המותאמות אישית לכל אחד ואחת. באמצעות סריקה תלת ממדית של כף הרגל שלכם, נוכל להבין את מרכזי העומס המשמעותיים וליצור את הנעל או הרפידה שתספק לכם את ההגנה והתמיכה המרביים מפני לחצי האדמה. צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 073-7829844 או דרך דף יצירת הקשר באתר.