מדרסים אורטופדיים - אילן המרכז לאורטופדיה
 
 
 
 
 
4.5
18 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7829844
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדרסים לספורטאים

 
 
מדרסים לספורטאים
 
 
 

כל ספורטאי מקצועי בוודאי זכה להגיד יותר מפעם אחת תודה למאמנים, שהאמינו בו והכניסו אותו למסכת אימונים קשה עד להצלחה הסופית המתבקשת. בדרך יהיה צורך להודות לעוד זוג חברים שדאגו שהעבודה תתבצע לא פחות מהמאמן. אלו הן מדרסים לספורטאים. הספורט ככלל הוא מקצוע מבורך המצריך מכל מתאמן כושר סיבולת לב ריאה גבוה במיוחד. את האימון מבצעים כמובן עם בגדי ספורט מתאימים ונעלי ספורט איכותיות שיתאימו במיוחד לסוג הספורט אותו מעוניינים לבצע. 
 
 
 
 

למה צריך מדרסים לספורטאים

 

אילן המרכז לאורתופדיה מציע עבור ספורטאים מדרסים איכותיים בהתאמה אישית. המדרס יושב בנעל צמוד לכף הרגל ומאפשר ניידות טובה עבור כל פעולה אותה מבצעים הספורטאים. מדרסים לספורטאים הכרחיים במיוחד בעבור כל מי שעוסק בספורט, שכן המעמסה על כף הרגל היא גבוהה. מתאפשר מצב בו המדרס אינו תואם את כף הרגל ובמקרה הפחות טוב לא קיים בכלל בנעל. התוצאה יכולה להגיע עד לכדי שברי מאמץ עמוקים שעלולים לגרום לנזקים עתידיים ואף לחדילת האמונים כליל.

כל מדרס מכיל שכבה העשויה חומר אלסטי אשר שומר על כף הרגל יציבה ככל שניתן. את המדרס נהוג להניח בתחתית נעל ספורט, שרצוי שתהיה איכותית, קלה ובעלת בלמי זעזועים. 

 

מדרסים לספורטאים – יעילות בביצועים

 
כל ספורטאי באשר הוא מודד את אחוז ההצלחה שלו ביחס לשיאים קודמים שלו. אימונים מתבצעים לפחות 3 פעמים בשבוע, כאשר ספורטאי מקצוען מבצע אימונים הכוללים ריצה ארוכה. גם בעבור מי שמיומן וכמובן עבור מי שמתחיל את חייו הספורטיביים, ניתנת אופציה טובה להצלחה באמצעות מדרסים לספורטאים.

יש שיעידו כי למדרסים עצמם סגולות רבות באשר להצלחה של כל ספורטאי במשימה אליו פונה לבצע. תחרויות אולימפיות רבות מצריכות לבישה של ציוד רב אשר יעזור במהלכן להשיג את התוצאה לה ייחלו. כחלק מהציוד נדרש כאמור להצטייד באביזרי מיגון שונים כגון מגני ברכיים וידיים וכחלק לא פחות חשוב גם במדרסים. מדרסים שומרים עלינו בעת מאמץ יתר על כף הרגל והמטרה הסופית היא למנוע תסבוכות עתידיות של כפות הרגליים שלנו. חשוב לזכור, שכל המונע תרופה למכה, בסופו של דבר חוסך מעצמו הרבה מאוד בעיות.