מדרסים אורטופדיים - אילן המרכז לאורטופדיה
 
 
 
 
 
4.5
18 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7829844
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדרסים לחולי סכרת

 
סובלים מסכרת ומכאבי גב? רוצים לשפר את איכות החיים עם פתרונות אורטופדיים איכותיים?
פנו למומחים של אילן המרכז לאורטופדיה ונשמח להתאים עבורכם מדרסים לחולי סכרת.

אנחנו באילן המרכז לאורטופדיה מכירים היטב את כל הבעיות המחייבות התאמת מדרסים. לאורך השנים טיפלנו בילדים, צעירים, מבוגרים וקשישים ועזרנו למצוא פתרונות חדשניים לבעיות אורטופדיות מכל הסוגים:
 
 
מדרסים לחולי סכרת
 
 
 
  • כף הרגל
  • הקרסול
  • ברכיים
  • גב תחתון

אצלנו תוכלו לקבל טיפול צמוד ומחירים הוגנים על מדרסים לחולי סכרת. המדרסים ישפרו את איכות החיים שלכם וימנעו החמרה במצב הבריאותי.

 
 
 
 

למה צריך מדרסים לחולי סכרת?

 
מחלת הסכרת מחייבת את המטופלים להימנע ממאכלים ומשקאות ממותקים, אך ההשפעות שלה הרבה יותר רחבות. חולה סכרת נדרש להישמע להוראות הרופאים ולהפנות תשומת לב לאמצעים האורטופדיים בהם הוא משתמש. רגליהם של חולי סכרת נוטים לפתח בצקות, נפיחות וכאבים עזים המחמירים בשל נעילת נעליים לא מתאימות. יתרה על כך, חולי סכרת חייבים להתאים את המדרסים בצורה מדויקת לכף הרגל שלהם. זהו טיפול מנע שיכול אפילו להציל חיים.

השימוש במדרסים לחולי סכרת הוא חובה ולא פריבילגיה. המדרסים הם חלק מהיערכות נכונה לקראת המחלה והם מותאמים לכל אדם באופן אישי, בהתאם למבנה הגוף ולפי מידת כף הרגל. המדרסים מסייעים למניעת פציעות מסוכנות וחוסכים עוגמת נפש כתוצאה מזיהום, היחלשות של העצמות ברגל או הרס הקשתות.

ישנם סוגי מדרסים מתוכם ניתן לבחור את הטיפול האידיאלי עבור כף הרגל של חולי סכרת. אצלנו תמצאו מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית, מדרסים חצי קשיחים לפי מידת גבס, מדרסים רכים ומדרסים עם בולמי זעזועים.
 

מדרסים לחולי סכרת וטיפול בכאבים

 

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות טיפול ייעודי ברגליים סוכרתיות? השאירו פרטים באתר או חייגו לנציגי אילן המרכז לאורטופדיה. אנו מתחייבים לטיפול אישי מהרגע הראשון ולמחירים נוחים ללא תחרות.