מדרסים אורטופדיים - אילן המרכז לאורטופדיה
 
 
 
 
 
4.5
18 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7829844
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדרסים לדורבן

 
כפות הרגליים הן אלו שנושאות את משקל הגוף והעומס עליהם הינו רב. כאשר כפות הרגליים הינן סימטריות ובנויות היטב הרי שהן תורמות לחלוקה נכונה של העומס על הברכיים והגב התחתון. יש מקרים, בהם נוצרות בעיות בכף הרגל מסיבות של עומס לא סביר, של חבלות ותאונות. לעיתים, נולדים עם כף רגל שטוחה והבעיה מתפרצת במהלך השנים. כל הבעיות הללו ידועות וניתן לטפל בהן בעזרת טיפולים שונים. אחד הטיפולים הפופולאריים הינו התאמת מדרסים אישיים לסובלים מהבעיה.
 

התפתחות דורבן העקב

 
 
עומס יתר על כפות הרגליים הוא נחלת אנשים אשר עיסוקם מחייב עמידה, הליכה או ריצה ממושכת. מלצרים, אצנים, רקדנים, מורי דרך ועוד נמנים על המגזר הזה. במקרים מסוימים, יכולה להתפתח תופעת דורבן העקב שגורמת לדקירה חדה ומכאיבה בעקב הרגל ולהתפתחות בליטה גרמית בעצם העקב. הבעיה מתחילה ברקמת החיבור הנמתחת לאורך כל כף הרגל, מהעקב ועד לכריות כף הרגל. כאשר הגוף אינו מתגבר על הבעיה מתפתחת דלקת חריפה שהיא, למעשה, דורבן העקב.
 
 
 
דורבן העקב - כיצד לטפל?
 
 
 
 

יצור מדרסים

 
ישנה סדרה של טיפולים לבעיה, וכן, הנחיות שונות לסובל ממנה. מומלץ לנוח, לא להעמיס על כף הרגל ולהפחית משקל לבעלי משקל רב. במקרים בהם הבעיה נגרמת מנעילת נעליים לא מתאימות מומלץ להימנע מנעילתם. וכמובן, שמומלץ להתאים מדרס תואם. במכון אורתופדי מקצועי ניתן לייצר מדרסים לדורבן בהתאמה אישית. הטיפול כולל בדיקת כף הרגל ולקיחת מידות של כפות הרגליים. המדרסים מיוצרים בטכנולוגיה ייחודית ויכולים להיעשות מחומרים שונים בהתאם לבעיה ולצורך.
 

פתרון יעיל

 
התאמת מדרסים מוצלחת תפתור את מרבית הבעיות. במכון מקצועי יש ידע וניסיון רב שנרכש לאורך שנים רבות של טיפול בבעיות כף רגל מגוונות. כל אחד יכול לסבול מדורבן העקב וככל שיקדים לטפל, כן, יסייע לפתרון הבעיה בצורה טובה ויסודית. הימנעות מטיפול יכולה להוביל לבעיות חריפות ואז יהיה צורך בטיפולים מורכבים יותר. הרופאים האורטופדיים ימליצו על טיפול באמצעות גלי קול, על זריקות קורטיזון לעקב, ובמקרים חמורים מאוד, על התערבות כירורגית. כל אלו עלולים להיות טיפולים מיותרים ולא רצויים, ולכן, כדאי להימנע מהם.