מדרסים אורטופדיים - אילן המרכז לאורטופדיה
 
 
 
 
 
4.5
18 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7829844
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדרסים בהתאמה אישית

 
(זמן קריאה: 3 דקות)

 

בשנים האחרונות ניתן לשמוע הרבה על השימוש במדרסים בכלל, ובכאלו בהתאמה אישית בפרט. ללכת לאיבוד בבליל המידע הרב ולהרים ידיים, או להתפשר על סוגי מדרסים שונים, אשר יניבו תוצאות לא מספקות ואכזבה.

כדי להעמיד דברים על דיוקם – מדרסים בהתאמה אישית לא מחוללים פלאים, ואף על פי שטובי האתלטים בעולם מקפידים לעשות בהם שימוש, אין הם, כשלעצמם הופכים אדם לאתלט-על. עם זאת, הם כן ממלאים תפקיד חשוב בבריאות האורתופדית, וביכולתם לשפר עד מאוד את איכות החיים, ואף לסייע במניעת פציעות וכאבים מיותרים.

 
 
מדרסים
 
 
 
מדרסים בהתאמה אישית
 
 
 
 

מהם מדרסים בהתאמה אישית ומה תפקידם

 
כפות הרגליים שלנו נמצאות תחת לחץ רב בכל זמן בו אנו עומדים, צועדים, קופצים ומבצעים פעילות פיסית דומה. מבחינה זאת, כפות הרגליים הן פלא הנדסי פרי ידי הטבע, המאפשר לנו לבצע את כל אותן פעולות אליהן אנו מתייחסים כמובן מאליו. אבל פעמים רבות יש בכפות הרגליים בעיות, אשר יכולות להיגרם מסיבות שונות, בניהן: עומס פעילות רב, דפוסי תנועה לא נכונים, מבנה כף הרגל, נעליים לא מתאימות וכיו"ב.

השמירה על מנח נכון ועל דפוסי תנועה תקינים של כפות הרגליים חיוניים, על מנת לאפשר להן לפזר בצורה בריאה את הכוחות הפיסיקליים המופעלים על כפות הרגליים ומשפעים על כל הגוף. במקרה של בעיה בכפות הרגליים, פיזור הכוחות הלקוי גורם לעומסים לא מאוזנים, אשר עם הזמן מביאים לשחיקה ולפציעות. מכך ניתן להבין כי מדרסים אינם רק "בולמי זעזועים".
הם תומכים באיברי כף הרגל, שמבנם הוא שונה מאדם לאדם, ואף מרגל אחת לשנייה.

לפיכך מדרסים שאינם בהתאמה אישית פשוט אינם מספיקים. למעשה, הם עלולים אפילו להביא להחמרת נזקים קיימים, או לסייע בהתפתחותם של נזקים חדשים. אפשר להשוות את הדבר לשימוש במשקפי ראייה שאינן מותאמות לעיניו של האדם המרכיב אותן.
 
 
מגוון סוגי מדרסים
 
 
 
ישנן מספר שיטות להכנת מדרסים בהתאמה אישית, וניתן לייצר אותם מסוגים שונים של חומרים. לכל שיטה וחומר יש את היתרונות והחסרונות שלו, וכל העת עמלים אנשים העוסקים בתחום על פיתוחם ושיפורים שלהם, על מנת לספק את התוצאות הטובות ביותר באופן הכי יעיל ומשתלם. עם זאת, כל הכנה בהתאמה אישית מתחילה בבדיקה של יציבות כף הרגל והמבנה שלה. במקומות רבים נערכת בדיקה זו ללא תשלום.
 
 
 
 
לאחר הבדיקה נמדדות כפות הרגליים ואיש המקצוע מעצב אותן בתנוחה האופטימאלית בעת נשיאת משקל חלקית או ללא נשיאת משקל כלל. למותר לציין כי ככל שאיש המקצוע מקצועי יותר, כך האבחון יותר מדויק ועיצוב המדרסים בהמשך יהיה יותר מדויק ויעיל בהתאמה.
בסיום הבדיקה והמדידות הם מיוצרים לפי השיטה המועדפת, ותוך שימוש בחומרים הנבחרים, בהתאם לדרישות הלקוח, לצרכיו ולעתים גם התקציב העומד לרשותו.
אילן המרכז לאורטופדיה מתמחה בייצור של מדרסים בהתאמה אישית, בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום, ובהתאם לטכנולוגיות המובילות בענף. אל תדחו את ההזמנה, שתקל עליכם ותשנה את איכות חייכם. פנו אלינו עוד היום, לקבלת ייעוץ ראשוני ובדיקה חינם.
 
 
 
אולי יעניין אותך גם