מדרסים אורטופדיים - אילן המרכז לאורטופדיה
 
 
 
 
 
4.5
18 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7829844
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדרסים אורטופדיים מחירים

 
 
איכות חומרי הגלם, הזמן המושקע במידת ההתאמה לכף הרגל וכמובן המוניטין של החברה עשויים כולם להשפיע על המחיר של מדרסים אורטופדיים. אז מה טווח המחירים המקובל ומה בודקים לפני שבוחרים? הנה כל התשובות

התפקיד של מדרסים אורטופדיים הוא לשפר את מנח כף הרגל. כאשר המדרסים איכותיים ומתאימים גם לכף הרגל וגם לאופי השימוש, זה אומר שהגב יציב יותר ושיש פחות סיכוי לסבול מכאבים. אצל ספורטאים, המדרסים אחראיים במידה רבה על מניעת פציעות ועל היכולת של הגוף להתאושש מהם. לשם השוואה, גם גברים ונשים בגילאים שונים שאינם בהכרח ספורטאים משתמשים במדרסים על רקע המלצות רופאים ובעלי מקצוע.
 
 
 
מדרסים אורטופדיים מחירים
 
 
 
 
הבעיה היא שהתחום של מדרסים אורטופדיים אינו מפוקח. כפועל יוצא מכך, יש פערי מחירים עצומים בין סוגים שונים של מדרסים ולא בהכרח מה שהכי יקר הוא גם הכי טוב. יתרה על כך, מה שזול עולה ביוקר ובחירה לא נכונה של מדרסים עלולה לפגוע גם בכיס וגם באיכות החיים. אז מה עושים? מתמקדים רק בפרמטרים הרלוונטיים.
 

גורמים המשפיעים על עלות המדרסים

 
הנה כמה פרמטרים שדרכם אפשר להבין טוב יותר איך בנוי הנושא הזה של מדרסים אורטופדיים מחירים ואספקה:
 

איכות חומרי הגלם

 
הפקטור המרכזי שקובע כמה יעלה כל סוג של מדרס הוא כמובן איכות חומרי הגלם. ככל שחומרי הגלם איכותיים יותר, כך יעלה יותר לייצר את המדרסים והמחיר שלהם יזנק. מנגד, יש לזכור שחומרי גלם איכותיים מחזיקים מעמד יותר זמן. אז אם רוצים לחסוך בהוצאות בטווח הארוך, בהחלט רצוי לתת עדיפות למדרסים שמיוצרים מחומרי גלם איכותיים. כמו כן, יש לזכור שהחומרים משתנים בהתאם למנח הטבעי של כף הרגל ולפי פתולוגיות – לכן מה שמתאים לאחד לא בהכרח יתאים לאחר.
 

התאמה אישית של מדרסים

 
הזמן המושקע בהתאמת המדרסים לכף הרגל של המטופל מהווה גם הוא פקטור בקביעת המחיר. ככל שהאורטופד משקיע יותר זמן, כך הוא יגלם את זה בעלות של המדרסים. אבל כמו בסעיף הקודם, גם פה חשוב מאוד לתת עדיפות למדרסים אורטופדיים שמותאמים לכף הרגל כי אחרת הם עלולים לאבד מהאפקטיביות.
 

המוניטין של החברה או הרופא

 
תחום לא מפוקח מושך אליו המון אנשים שהם לא באמת בעלי מקצוע וחברות שמתיימרות להציע מוצרים איכותיים אבל בלי שום ביסוס. לכן, נוצר מצב שבו המוניטין של החברה או הרופא שעומדים מאחורי המדרסים בהחלט עשוי להשפיע על המחיר.
 

טווח מחירים מקובל בענף

 
כמה עולים מדרסים?
מדרסים אורטופדיים ברמה גבוהה יעלו 500-2,000 ש"ח.
לשם השוואה, מדרסי מדף שלא מותאמים לכף הרגל עולים כמה מאות שקלים בלבד.
בנוסף, מדרסים באיכות נמוכה עשויים לעלות אפילו כמה עשרות שקלים בלבד. אבל אם רוצים לדאוג לבריאות ולגוף, ככל הנראה עדיף להשקיע באיכות מתאימה.