מדרסים אורטופדיים - אילן המרכז לאורטופדיה
 
 
 
 
 
4.5
18 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7829844
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כאבי גב ומניעתם

 
כאבי גב נובעים מסיבות שונות ונעים מכאבים קלים שמגיעים מדי פעם ונעלמים, ואחרים אשר הינם בעלי עוצמה חזקה שמסוגלים להשבית פעילות של כל אדם. מבדילים בין כאבי גב תחתון ועליון. הגב התחתון אחראי על התנועה ואילו העליון על היציבה. כאבי גב תחתון נפוצים ועלולים להיגרם בשל שלל סיבות ביניהם: הרמה של משא כבד, תנועה לא נכונה, חבלה, מתח ולחץ נפשי, עודף משקל, ישיבה ממושכת, פריצת דיסק, יציבה לא נכונה של הגוף ועוד.
 

לחץ בלתי סביר על הגב והברכיים

 
 
כאשר מדברים על יציבה שאינה טובה, הרי מדברים על כפות רגליים שהמבנה שלהן אינו תקין וסימטרי. במצב כזה המנח של הגוף אינו מאוזן ואז נוצר לחץ על איברים אחרים במערכת השלד ובראשם הברכיים והגב התחתון. בעיות יכולות לצוץ בגיל צעיר ועלולות להתגבר לאורך השנים בשל הזדקנות הגוף, בלאי של העצמות ועוד. כמובן שבעיות בכף הרגל עלולות להיגרם בשל תאונות, חבלות, מאמץ בלתי סביר על עצמות הרגל ועוד.
 
 
 
מניעת כאבי גב
 
 
 
 

כף רגל שטוחה

 
אחד הגורמים הנפוצים ביותר ליציבה לא טובה היא מצב בו לאדם יש כף רגל שטוחה. במקרה כזה קשת כף הרגל נמוכה מדי או שאינה קיימת. מדרס אישי מותאם לכף הרגל נועד לחלק את הלחצים שמופעלים על הגפיים ועל הגב התחתון. כך נמנעים לחצים גדולים מדי על חלק אחד בגב שגורמים בסופו של דבר לכאבים מתמשכים שאינם מרפים. מכון אורטופדי מקצועי הינו בעל ניסיון בייצור מדרסים והוא נכלל בקטגוריה של מקצועות רפואיים. מדרסים מיוצרים מחומרים שונים ועל כל אחד מהם ניתנת אחריות ארוכת שנים.
 

פתרון לטווח ארוך

 
הפתרון של התאמת מדרסים אישיים נועד, למעשה, לפתור בעיות כאבי גב, ברכיים ועוד, למנוע נזקים מצטברים שעלולים להוביל למתן תרופות שונות, ובמקרים חמורים, להתערבות כירורגית מסוכנת. מה עוד שהתקנת מדרס איכותי אינה יקרה יחסית, ונותנת פתרון לטווח ארוך. כמובן, שמדרס עלול להתבלות ויש צורך לעקוב אחריו אחת לתקופה. מומחי מדרסים יכולים לתקן מדרסים שנפגמו או התבלו, ובמקרים שונים, אין ברירה אלא להחליף לחדשים.