מדרסים אורטופדיים - אילן המרכז לאורטופדיה
 
 
 
 
 
4.5
18 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7829844
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יתרונות השימוש במדרסים

 
מהם מדרסים וכיצד מתאימים אותם?
כנראה שכל אחד שמע על המונח 'מדרסים' לפחות פעם אחת בחייו, אך לא תמיד מובן מה הם בכלל, עבור מי הם משמשים וכיצד בודקים אותם. מדרס מזכיר מאוד סוליה נוספת שמוכנסת בתוך הנעל ותפקידה לפזר את הלחץ בצורה טובה יותר כך שפחות עומס יופעל על כפות הרגליים, זאת על ידי שינוי עומס משקל הגוף על ידי תמיכה ברקמות הרכות שבכף הרגל, שינוי היציבה, הפחתה של הכאב בדריכה, בלימת זעזועים ושיפור הרגשת הנוחות בתוך הנעל. המדרסים מסייעים לכאבים ברגליים שנוצרו בגלל שברי מאמץ, בעיות מולדות כמו קשת גבוהה או פלטפוס ועוד.
 
סובלים מבעיה אורטופדית? פנו אלינו להתאמת מדרסים
אילן המרכז לאורטופדיה 072-3250953
 

יתרונות השימוש במדרסים

 
  • נעל לא יציבה משפיעה על כל הגוף. אי נוחות ברגל יכולה להשפיע על כל תהליך בחיים ולא רק במה שקשור לספורט אלא לעבודה ואפילו ישיבה. מדרס משפר את העומס על כף הרגל, נותן תחושה נעימה ואוורירית כאשר אין נקודה אחת שמקבלת את רוב הלחץ מה שמשרה הקלה גם לגב התחתון ולעמוד השדרה. מי שלא נוח לו ללכת והוא שם לב שהמגמה הזו ממשיכה בכל נעל שהוא נועל, כדאי שילך לאורתופד לבדוק האם מדרס ישפר את הרגשתו.

  • אנשים רבים סובלים מבעיות של יציבות. בעיות יציבות מוכרות בעיקר אצל קשישים אך גם אנשים בגילאי ארבעים או חמישים יכולים לסבול מהם, כאשר צעירים יכולים לסבול גם הם בעיקר בגלל תאונות שעברו או כתוצאה ממחלות מסוימות. בעיות אלו גורמות לאותו אדם להימנע מהליכות ממושכות מה שיכול להגביל אותו לא רק בפעילות ספורטיביות אלא בפעילויות חברתיות או משפחתיות.
 
יתרונות השימוש במדרסים
 
  • לחולי סוכרת יש בעיות במערכת הדם מה שיכול לגרום לאלחוש פצעי לחץ שנוצרים בכפות הרגליים. מדרסים משפרים משמעותית את זרימת הדם ויכולים למנוע בעיות כאלו שבמקרים רבים יכולים להיגמר אף בכריתה של האיבר. גם כאשר נוצר פצע קטן זרימת הדם המשופרת מאיצה את החלמתו מה שקריטי אצל חולי הסוכרת בגלל הקושי באיחוי הפצעים.

  • במקרים רבים כמו קשת גבוהה, פלטפוס ועוד, מדרסים משפרים משמעותית את הבעיה בהפחתת כאב וגם מונעים הצטברות של שלפוחיות ויבלות. שלפוחיות ויבלות נוצרות בגלל לחץ על רקמת הרגל מה שגורם לנוזלים להצטבר בין רקמות העור, כך שבפעם הבאה שהאדם ינעל את הנעליים יכאב לו יותר והיבלות והשלפוחיות רק יחמירו.

 

מדרסים לפעילות ספורטיבית נעימה יותר

 
אנשים רבים נמנעים מפעילות ספורט כלשהי לא בגלל שהם עצלנים ולא בגלל חוסר רצון אלא פשוט כואבות להם הברכיים. כאבי ברכיים מאוד נפוצים והם בין המפרקים הכי פגיעים בגוף, כאשר עם הגיל הבעיה כבר תהיה מוכרת לכול אחד. גם שברי מאמץ נפוצים מאוד, אלו הם שברים מיקרוסקופיים שמתחילים בתור כאבים קטנים שמתגברים בפעילות גופנית עד לשבר של ממש. מדרסים יכולים לבלום זעזועים ולתת למי שמשתמש בהם את היכולת לדרוך בלי כאב ובלי חשש לנזק נוסף.