מדרסים אורטופדיים - אילן המרכז לאורטופדיה
 
 
 
 
 
4.5
18 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7829844
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפים לשמירה על בריאות הרגליים

 
לרגליים שלנו יש תפקיד חשוב: הן אחראיות לשאת את משקל הגוף לאורך כל היום. כדי שיבצעו את תפקידן נאמנה חשוב להקפיד על שגרת טיפול וטיפוח ולו רק כדי לשמור עליהן בריאות ולמנוע כאבים מיותרים או בעיות עור שונות. לכן כדי להקל עליכם בביצוע המשימה, ריכזנו עבורכם מגוון טיפים שיכולים לעזור.

בדומה לאיברים רבים בגוף, כפות הרגליים שלנו עובדות כמעט סביב השעון, כאשר בין תפקידיהן השונים נמצא גם תפקיד קשה מנשוא, תרתי משמע: עליהן לשאת את משקל הגוף ברוב שעות היום. ללא ה"תחזוקה" הנכונה, הן עלולות להישחק ועל הדרך להוביל לפגיעה בבריאות הגוף. לכן מומלץ ורצוי להיעזר בטיפים הבאים לשמירה על בריאות הרגליים ולו רק כדי למנוע ולהימנע מנזקים ומכאבים מיותרים בעתיד.
 
 
 

שמירה על היגיינה – כלל חשוב

 
בריאות והיגיינה הן לא פעם שני צדדים של אותו המטבע. ללא שמירה על היגיינה מקסימלית יהיה קשה לשמור על בריאות הרגליים. לכן מלבד מקלחת סטנדרטית יש להקפיד על גזיזת ציפורניים, סיבון בין אצבעות הרגליים, ניקוי והסרת העור המת והיבש אחת לתקופה וכן חיטוי הנעליים בעזרתם של תכשירים ייעודיים. על ידי שמירה על היגיינה מתאימה, כפות הרגליים, שהינן מרכז הכבידה של הגוף, יהיו כמה שיותר בריאות ומטופחות לאורך השנים.
 

לשמור על האזור נטול לחות

 
כאשר אנו לא מייבשים את הרגליים היטב לאחר מקלחת או שטיפה בסיסית ולאחר מכן גורבים גרביים או נועלים נעליים מכל סוג אנו למעשה נוטלים סיכון רב. חשיפה רבה לאוויר חם וללחות מוגברת עשויים לגרום להתפתחות של פטרת ציפורניים או פטרת כף הרגל וכך לגרום לנו למועקה גדולה. לכן לאחר מקלחת או אמבטיה חמה, מומלץ לייבש היטב את כפות הרגליים ובימים חמים יש להקפיד לשמור על הרגליים מאווררות בכל דרך אפשרית.
 
 
 
שמירה על הרגליים
 
 
 
 

לפנק, לפנק, לפנק

 
ישנם תכשירים וקרמים ייעודיים אשר כל כולם מוקדשים לטיפוח ולטיפול ברגליים ובכפות הרגליים ומומלץ להשתמש בהם על בסיס קבוע ולא רק במקרים שבהם סובלים מפטרת מסוגים שונים. ישנם גם תרחיצים ייעודיים וסבונים מיוחדים אשר מיועדים לטיהור העור, ריכוכו ומניעת ריחות קשים. כאשר לא דואגים להזין את עור הרגליים בקרם לחות מתאים, הדבר עלול להוביל ליובש חמור ועם הזמן גם להיווצרותם של סדקים, אשר מלבד כאבים, יכולים גם לגרום נזק לטווח הארוך.
 

מדרסים בהתאמה אישית

 
הרגליים וכפות הרגליים הן בסיס התמיכה של כל הגוף והן אחראיות על יציבה נכונה ועל איזון. כתוצאה מכך עלינו מוטלת האחריות לדאוג שהגוף יקבל את כל התמיכה לה הוא זקוק. כדי להשיג את מידת האיזון הרצויה ועל מנת להימנע מכאבי גב, צוואר או מפרקים מומלץ להקל על הרגליים בעזרתם של מדרסים מותאמים אישית. התאמת מדרסים לנעליים יכולה להעצים את מידת הנוחות שמרגישים, למנוע בעיות אורתופדיות מסוגים שונים, לאפשר לכם לבצע פעולות ספורטיביות ביתר קלות או אף לעמוד שעות ממושכות כשאתם כמה שיותר נינוחים.

לקבלת טיפים נוספים אודות כל הדרכים לשמירה מקסימלית על בריאות הרגליים אתם מוזמנים לפנות אל צוות המומחים שלנו באילן המרכז לאורטופדיה. נשמח לעמוד לרשותכם.