מדרסים אורטופדיים - אילן המרכז לאורטופדיה
 
 
 
 
 
4.5
18 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7829844
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפים לשימוש במדרסים

 
אם ביקרת במכון האורתופדי שלנו, עשית צעד נכון לשיפור איכות החיים שלך, באמצעות שיפור היציבה וההליכה שלך. מרגע זה, המדרסים שלנו יפזרו את הלחצים באופן שווה על כף הרגל בזמן דריכה, באמצעות שינוי זווית הנחת הרגל.
 

תקופת ההסתגלות

 
 
מדרסים
 
 
 
צריך לקחת בחשבון שלכל מדרס לוקח זמן להתרגל. בכל זאת, מדובר בשינוי הרגלים לצורך שיפור היציבה וההליכה. אנשים רבים טוענים שהם חשים במשך זמן מה אי-נוחות מסוימת, כאבים קלים ברגליים ובעיקר בשרירי השוק ובכפות הרגליים. אך אל דאגה, תופעה זו חולפת מעצמה כעבור כמה ימים או שבועות (אלא אם כן אתם סובלים ממצבים רפואיים ייחודיים, שדורשים תקופת הסתגלות ארוכה יותר).
 
 
 
 
הדרך הטובה ביותר להתרגל למדרס היא להשתמש בו באופן הדרגתי – כל יום להגדיל אט-אט את מספר השעות שבהם משתמשים במדרסים. כך תוכלו להפחית את תחושת אי הנעימות למינימום.
 

ביקורת במכון

 
על מנת לוודא שאכן המדרסים משפיעים עליכם באופן חיובי, אנו מזמינים אתכם להגיע לביקורת בתום תקופת ההסתגלות. במהלך הביקור במכון האורתופדי שלנו אנו נבחן האם הלחצים בזמן הדריכה אכן מתפזרים באופן מאוזן על פני המדרס. כמו כן, במידה וטרם הסתגלתם למדרס ואתם חשים אי-נוחות מסוימת במהלך הליכה, אנו נבדוק כיצד אנו יכולים לסייע לכם.
 

כיצד לשמור על המדרס לאורך זמן?

 
  • ניתן לנקות את המדרס באמצעות מטלית לחה, ויש לייבשו היטב לאחר מכן. אם המדרסים מצופים בעור, ניתן למשוח אותם בקרם גוף פעם בחודש.
  • המדרסים משמיעים חריקות בזמן הליכה? פזרו מעט טלק בתוך הנעליים, ומרחו וזלין בקצוות המדרס.
  • על מנת למנוע ריחות לא נעימים מהמדרסים, ניתן להשתמש בתכשירים מונעי-זיעה.
  • במהלך הזמן המדרסים נשחקים ומאבדים את יכולתם לתמוך את כף הרגל ולכן יש להחליף אותם אחת לכמה שנים
    (התייעצו עם איש מקצוע).

אנו עומדים לשירותכם בכל עת. להתאמת סוגי מדרסים הטובים ביותר לצורכיכם – צרו עמנו קשר עוד היום.