מדרסים אורטופדיים - אילן המרכז לאורטופדיה
 
 
 
 
 
4.5
18 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7829844
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בעיות גב והקשר לנעליים

 
הגב התחתון הוא אחד המקומות הכי כאובים שיש ולכל אחד מאיתנו היו כבר מספר כאבים באזור זה גם אם מדובר על אנשים בגיל צעיר במיוחד. חלק ניכר מהכאבים מגיעים דווקא בגלל הנעליים ולא בגלל הגב עצמו, ואם תדעו את הקשר הזה תדעו גם למנוע את הכאבים והחיים שלכם יהיו הרבה יותר טובים. זה הזמן לגלות מה הקשר בין בעיות גב לנעליים ומה ניתן לעשות.
 

למה כואב לנו הגב?

 
 
כאבי גב הם מבין הכאבים הכי מוכרים שיש ולכל אחד מאיתנו כאב הגב לפחות לתקופה, ולא תמיד הסיבה קשורה לבעיה בגוף אלא ברוב המקרים דווקא לשגרה שלכם. פעולות לא נכונות יכולות לגרום לא מעט כאבי גב ובעיקר הנעליים. אנשים אוהבים להשקיע בנעליים איכותיות אך את האיכות הזו הם מייחסים אך ורק לחומרי הגלם שמהם עשויים הנעליים או לעיצוב שלהם, ושוכחים שהנעל היא זו שצריכה להיות פריט הלבוש הכי נוח ומותאם לגוף שיש. במידה והנעל לא תהיה מתאימה, תהיה קטנה מידי או לוחצת בצדדים, הגב שלכם יסבול זאת מיד.
 
 
 
כאבי גב והקשר לנעליים
 
 
 
 

איך הנעליים משפיעות על הגב?

 
בסופו של דבר אנו הולכים כל היום וזו אחת הפעולות שאנו חייבים לעשות, ובסיסית ככל שהיא תהיה אנו חייבים לדעת כיצד לבצע אותה נכון. אף אחד לא מתכוון ללמד אתכם לדרוך נכון אך כן אפשר ללמוד מה באמת חשוב בנעליים. תפקיד עמוד השדרה הוא לאזן את הגוף ולדאוג לו ליציבות. בכל פעם שיש חוסר יציבות באזור כפות הרגליים, ולעתים גם באזור הברכיים, עמוד השדרה מאזן זאת. למשל, אם הנעל שלכם דוחפת אתכם קדימה כמו שקורה בנעליים שהמנח שלהן לא מאוזן, כמו למשל נעלי עקב, הגב ישאף לאזן את הגוף. בנוסף, נעל קטנה תקשה עליכם לדרוך ומי שיסבול מלחץ מיותר הוא עמוד השדרה, שבסוף יתחיל לכאוב בעצמו.

 

איך אפשר לפתור את הבעיה?

 
  • כדי לפתור את הבעיה יש כמה אפשרויות כאשר הראשונה שבהם היא נעל אורטופדית. נעליים אורטופדיות יכולות לשנות לחלוטין את החיים שלכם והם יתנו לכם שגרה נטולת כאבי גב. הכאבים ייעלמו תוך זמן קצר כיוון שנעליים אורטופדיות מפזרות את הלחץ על הרגל בצורה הכי טובה שיש ומונעות מעמוד השדרה לספוג את המאמץ שהשרירים מסביבו מפעילים כדי לאזן אתכם עקב דריכה לא נכונה.

  • נעליים אורטופדיות מותאמות אל כף הרגל בצורה הכי מדויקת שיש. יש נעליים שמגיעות בהתאמה אישית וגם העיצובים שלהן לא מעטים בכלל. לעומת זאת, ניתן לקנות נעליים אורטופדיות שלא הותאמו אישית והן עדיין יהיו טובות יותר, זאת בגלל שהושקעה בהן מחשבה מעבר והן מורידות מהלחץ שמופעל על כפות הרגליים בזכות מנגנון מיוחד של כריות והתאמה מדויקת יותר לכף הרגל האנושית.

  • גם מדרסים יכולים להיות פתרון הולם. המדרסים יקטינו את הלחץ שמופעל על הרגל ובכך ישפרו את הכאבים בגב, בברכיים וכמובן בכפות הרגליים.