מדרסים אורטופדיים - אילן המרכז לאורטופדיה
 
 
 
 
 
4.5
18 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7829844
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בחירת מדרסים

 
לרבים מאיתנו היו מדרסים בתקופת ילדותנו, אך הם חשובים לא פחות גם למבוגרים. למדרסים יש סגולות רבות והעיקרית שבהן היא שמירה על בריאות הרגליים, יציבה נכונה ואיזון הגוף. בעזרתם ניתן לחוש נוחות מקסימלית גם לאחר שעות ממושכות של עמידה ולהימנע מכאבים. עם זאת כדי ליהנות מכל היתרונות האמורים, יש להקפיד על בחירה נכונה של מדרסים.

כפות הרגליים שלנו הן מרכז הכובד של הגוף והן האחראיות הישירות לנושאים כמו יציבה נכונה או איזון משקל הגוף בצורה אידיאלית. עם השנים וכתוצאה מגורמים שונים כמו עמידה ממושכת, נעליים לא טובות, פעילויות ספורטיביות מאתגרות, קשת נמוכה או גבוהה, מחלות כמו סכרת, בעיות דורבן וכיוצא בכך, עלולים להיגרם כאבים ושינויים בכפות הרגליים הפוגעים באיכות החיים שלנו. כדי להימנע מכך ניתן לבחור מדרסים איכותיים וליהנות מפתרון ייעודי ושימושי.

 
צריכים מדרסים? בואו להתייעץ איתנו על בחירת הסוג המתאים עבורכם !
אילן המרכז לאורטופדיה 072-3250953
 

איך בוחרים מדרסים?

 
בחירת מדרסים אינה עניין של מה בכך. ישנם סוגים שונים של מדרסים וההבדלים ביניהם הם משמעותיים. יתרה מכך, נדרשת מידת התאמה מדויקת לכף הרגל על מנת לחלק את משקל הגוף באופן שווה. ישנן שיטות שונות המיועדות להכנת מדרסים שאותן מומלץ ורצוי להכיר לפני שרוכשים זוג כזה. עקב ריבוי השיטות הבחירה עשויה להיות מאתגרת ולכן כל תהליך התאמת המדרסים חייב לכלול בשלב הראשוני אפיון מעמיק של הבעיה שממנה אתם סובלים. לאחר מכן יש לקחת מידות מדויקות עד כמה שניתן, תוך ששמים דגש על משתנים כגון משקל הגוף, מבנה כף הרגל וגובהו של המטופל.
 
בחירה נכונה של מדרסים
 

טיפים חשובים לפני בחירת מדרסים:

 
  • הכירו את כל השיטות - ישנן שיטות שונות ומגוונות להכנת מדרסים. ודאו כי אתם מכירים את כל השיטות ואם לא - התייעצו עם מומחים.
  • מדידה מדויקת - ודאו כי לפני בחירת המדרסים מתבצע אפיון מעמיק ונלקחות מידות של כף הרגל שלכם באופן מדויק.
  • מקצועיות מעל הכול - מחיריהם של מדרסים נעים בטווח רחב ואינם צריכים להוות שיקול מרכזי בבחירה. עליכם לוודא כי אתם רוכשים ממקום מקצועי, מהימן ובעל מוניטין.
  • בדקו היטב - ודאו כי למקום ממנו אתם מזמינים מדרסים יש תעודות, ניסיון וכל ההכשרה הנדרשת על מנת שתהיה זו השקעה משתלמת לשנים.

 
אצלנו באילן המרכז לאורטופדיה מתמחים מזה שנים בכל הליכי בחירת מדרסים. צרו עמנו קשר בהקדם ותוכלו לזכות בייעוץ והכוונה מקצועיים ובמידת התאמה מושלמת לכף הרגל שלכם.