מדרסים אורטופדיים - אילן המרכז לאורטופדיה
 
 
4.5
15 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
073-7829844
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בעיות אורטופדיות

 
בעיות אורטופדיה נפוצות
 

במאמר הבא נסקור בעיות אורטופדיות נפוצות ואת דרכי פתרונן. אנו באילן אורטופדיה מספקים מענה לבעיות רבות ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
דלקת בגיד אכילס
 
דלקת בגיד אכילס

דלקת בגיד אכילס היא דלקת נפוצה וידועה בתחום האוטורפדיה. במאמר הבא תוכלו לקרוא כיצד לזהות את התופעה ואת הדרכים שבהם תוכלו לטפל בה.
 
 
פטרייה בכף רגל
 
פטרייה בכף רגל

תופעת פטרייה בכף הרגל מופיעה אצל אנשים רבים בתקופות שונות. בניגוד למה שנהוג לחשוב- אם התופעה חוזרת על עצמה, ניתן לטפל בה ולמגר אותה. במאמר הבא תוכלו לקרוא עוד בנושא.
 
 
דורבן
 
דורבן

דורבן העקב היא בעיה אורטופדית ממנה סובלים אנשים רבים. במאמר הבא תוכלו לקרוא עוד על הנושא, ועל דרכי הטיפול בבעיה. באילן אורטופדיה תוכלו לקבל ייעוץ ומוצרים שונים לטיפול. אל תהססו ליצור קשר
 
 
פלטפוס (flatfoot)
 
פלטפוס (flatfoot)

פלטפוס היא בעיה אורטופדית נפוצה בכף הרגל. במאמר הבא תוכלו לקרוא על הבעיה ועל דרכי הטיפול בה. אנו באילו אורטופדיה נשמח לעמוד לשירותכם!
 
 
יבלות בבהונות הרגליים (Corns)
 
יבלות בבהונות הרגליים (Corns)

אנשים רבים סובלים מבעיית יבלות בבהונות הרגליים. במאמר הבא תוכלו לקרוא על התופעה ועל דרכי הטיפול בה.
לייעוץ והכוונה אל תהססו ליצור קשר עם מכון אילן אורטופדיה.
 
 
מטטרסלגיה
 

במאמר הבא תמצאו מידע חיוני על מטטרסלגיה- כיצד תדעו האם אתם סובלים מהבעיה, איך מתמודדים איתה ומה הפתרונות של מרכז אילן אורטופדיה.
 
 
ססאמואידיטיס (sesamoiditis)
 
עוסקים בספורט וסובלים מבעיית ססאמואידיטיס? בדף הבא תוכלו לקרוא עוד על הבעיה ממנה סובלים מטופלים רבים ובעיקר אלו העוסקים בספורט.
 
 
מדרסים לחיילים
 
מדרסים לחיילים

במאמר הבא תוכלו לקרוא על מדרסים שמיועדים לחיילים. החשיבות להליכה עם מדרסים במקרה הזה היא גבוהה מאוד, שכן הנעליים הצבאיות אינן נוחות והמדרסים תורמים להליכה נכונה ויציבה זקופה.